Sēžammaisi un Pufi Ražojam un pārdodam
 

Sēžammaisu kvalitāte


 Augstas kvalitātes sēžammaisi
100% ražoti Latvijā !


   Lai mūsu pircēji būtu apmierināti, mēs Sēžammaisu Fabrika, nepārtraukti rūpējamies par mūsu ražoto sēžammaisu kvalitāti.
  Katrs sēžammaiss tiek izgatavots no augstas klases materiāliem - Eiropā ražotas  ekoādas/auduma, superizturīgiem diegiem, šūts ar profesionālām Japāņu šujmašīnām.
Pēc izgatavošanas tiek veikta katra sēžammaisa kvalitātes pārbaude.
  Mēs esam priecīgi, ka vairāki tūkstoši mūsu klienti Latvijā un ārzemēs ir izvēlējušies mūsu firmu, kur iegādājas elegantas dāvanas sev un saviem mīļajiem...
Mums ir ļoti svarīgi, lai ikviens pircējs būtu apmierināts.

  • Audums. Sēžammaisus mēs izgatavojam no augstas kvalitātes, izturīgiem un bieziem no Eiropā ražotiem izejmateriāliem (Ekoāda vai audums).
  • Diegi. Šūšanai izmantojam augstas kvalitātes poliestera diegus, kuri tiek izmantoti arī džinsu šūšanai. Katram sēžammaisam tiek piemeklēti atbilstošas krāsas diegi (atšķirībā no citiem ražotājiem, kuri krāsainus sēžammaisus šuj ar pelēkas krāsas diegiem) un sēžammaisi kļūst izturīgi kā džinsi.
  • Dubultās Vīles. Dubultā aizsardzība. Mūsu sēžammaisi ir nošūti ar ar profesionālu šujmašīnu, ar divām vīlēm (kā redzams bildē) , tas ir NOTEIKTI ir vajadzīgs, lai sēžammaisi būtu izturīgi un kalpotu ilgus gadus un lai nevajadzētu miljons mazās pērlītes  lasīt no visām spraugām :) .
  • https://pufi.1w.lv/PICT0910.JPG
  • Pildījums. Pufi pildīti ar kvalitatīvu (jaunu un nelietotu) apaļu pērlīšu granulu pildījumu (sargieties no lētajiem, drupinātajiem, putekļainiem, otreiz-lietotajām "Second hand" surogātiem , ar kuriem sēžammaisus bieži piepilda " firmas- viendienītes")
  • Drošība un garantija. Katram Pufam ir 2 dubultslēdži (dubulta aizsardzība), tāpēc ikviens ir pasargāts no nejaušas atvēršanās un nejaušas pildījuma izbiršanas. Ja saplīst viens slēdzis, tad otrs noteikti aizsargās no raizēm, kad miljons mazās pērlītes  jāsalasa no visām spraugām :) .
  • Serviss. Mūsu speciālisti ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotāko sēžammaisu un sniegs tieši Jūsu vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.


Mums uzticas:


 Augstas kvalitātes sēžammaisi
100% ražoti Latvijā !


 

 

 

   

Atpakaļ